BOOYONE3 [čti bujón na třetí]

Už tři roky se v brněnské kotlině snažíme dopravit do vašich uší náklad kvalitní muziky co nejvíc nahlas. Začínali jsme poměrně skromně, ale během několika sezón se podařilo probudit dřímající komunitku a i díky ní uskutečnit mnoho úspěšných nápadů. Usoudili jsme, že takhle dlouhá cesta si zasluhuje speciální party a dali jsme dohromady BOOYONE3.

Akce bude neobyčejná především složením DJs. Rozhodli jsme se zrekapitulovat podstatnou část naší dosavadní činnosti a přizvali jsme zástupce různých hudebních menšin, se kterými jsme měli někdy něco do činění.

Produkci zahájí skoro-inventář lajnapů BooYone - DJ Triptamine. Pro narozeniny chystá exkluzivní, cituji "Experimental Psychedelic Lounge Set", který zazní hned na začátku, abychom patřičně rozčeřili smysly posluchačů (než dojde k jejich rozmetání po přilehlých galaxiích:).

Nikoliv nepodstatnou složkou lajnapu nepochybně budou vinyloví junglers z Redrum&spol., se kterými jsme pořádali mimo jiné i naše zatím největší open-airy Slafkof 1 a 2.

Na rozproudění zábavy jsme se rozhodli pro hračičky Lazznu s Vje a jejich písničkový liquid styl junglu, kteří vás v ping-pong setu určitě pro začátek příjemně rozehřejí, ne-li rozdovádí.

No a pak vás mistr X.Morph rozseká na tak malý kousíčky, že červi nebudou muset ani žvejkat ;) V  jeho vkusu se mísí mnohé z nejkvalitnějšího junglu a rafinované psychedelie.

Protože soundsystém vznikl především kvůli zálibě v psytrancu, hlavní popůlnoční část večírku bude o něm. Těšit se můžete na veterána boskovické scény DJ Šášu, který svůj styl označuje "Alien Disco" a pořád ještě roztáčí vinyly, což je na české psytrance scéně poměrně kuriózní.

Dalším účinkujícím veteránem je DDJ (aka Jagosh). Hrával svého času už v klubu THC, který je drahně let minulostí. Na našich akcích jej můžete slyšet docela často, protože máme jeho zvukomalebné setíky opravdu rádi.

Snad se na konci večírku ještě sesbírá někdo přímo od nás a taky předvede pár libých tónů. Rekapitulace by nebyla kompletní, kdyby nebyla v brněnském Perpetuu na Rooseveltově ulici. Psytrancové akce nebo-li Syntézy jsme v něm dělali ještě před oficiálním vznikem BooYone SS a poskytuje nám po celou dobu výborné zázemí. Neuslyšíte sice přímo aparaturu BooYone, avšak místní soundsystémek je neméně zvučný.

Tohle všechno můžete zažít už 25. 3. 2006, vstup je zdarma.

MarasaN, Orange, Tuřín

další info:
http://redrum.rave.cz/
http://perpetuum.cz/
http://psytrance.cz/